Контактирајте нас
Контактирајте нас
Адреса: НО.399 Хуарун Роад, Механички и индустријски индустријски парк центра, Зоуцхенг Цити, Схандонг Провинце, Кина
Контакт: Венди Иин
Тел: + 86-537-3262257
Е-маил: венди@ворлдвовен.цм

Схандонг Ксингди Нев Материал Цо, Лтд

Контакт особа: Венди Иин

Адреса: НО.399 Хуарун Роад, Механички и индустријски индустријски парк центра, Зоуцхенг Цити, Схандонг Провинце, Кина

Телефон: 86-537-3262257

Факс: 86-537-3262252

Е-маил: венди@ворлдвовен.цм